Agroturystyka

Agroturystyka

G o ś c i n i e c A M i G
Krzywopłoty ul. Hardego 15
32-313 Bydlin

tel. (032) 642-01-02
amig.jura@wp.pl

Gościniec położony jest na terenie Jurajskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Smoleniem a Ogrodzieńcem. Miejsce to zapewnia doskonały wypoczynek. Jest dobrym punktem wypadowym do zwiedzania Jury Krakowski-Częstochowskiej.

W gospodarstwie przygotowano 34 miejsca noclegowe w komfortowych pokojach 2-, 3- i 4-osobowych z łazienkami. Część pokoi w układzie typu studio jest bardzo wygodne dla osób z dziećmi. Obiekt dostosowany jest też dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Znajduje się tu także sala konferencyjna dla 40 osób oraz dwie duże sale z barem i zapleczem kuchennym. Gospodarze na życzenie serwują smaczne domowe posiłki, możliwe są zamówienia indywidualne.

Obiekt położony jest na dużym utwardzonym placu wraz z lasem na terenie 7 hektarów.

Gospodarze przystosowali miejsce do rozbicia namiotu, ustawienia przyczepy kampingowej, postawiono sanitariaty kampingowe. Do dyspozycji gości oddany jest grill, urządzono także miejsce na ognisko.

Istnieje możliwość pozostawienia samochodu na bezpiecznym parkingu.

Na życzenie wczasowiczów gospodarze pomagają w organizacji: imprez rodzinnych, konferencji, szkoleń i spotkań zakładowych, wycieczek szkolnych i zielonych szkół, pobytów wypoczynkowych, a także imprez plenerowych. Stałym imprezami odbywającymi się w gospodarstwie są Sylwester oraz Zlot VW Garbusa.

W ofercie gospodarstwa są kilkudniowe pobyty z programem turystycznym, wycieczki piesze, rowerowe i konne z przewodnikiem.

W pobliżu są dwa baseny pływackie, stadnina konna. W okolicy warto zobaczyć: ruiny zamków i innych budowli średniowiecznych, zabytki architektury i przyrody, Pustynię Błędowską, jaskinie i wapienne ostańce.


Oznaczenia:
oferta aktualna (od - do): I-XII
oddzielna łazienka
kuchnia do korzystania
posiłki
kąpielisko
las
przystanek PKS
możliwoœć rozbicia namiotu