Agroturystyka

Agroturystyka

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE "KONIKI"
KRZYSZTOF EKIERT
32-311 Rodaki
ul. Wiejska 17

0-605 074 301

Gospodarstwo położone jest w samym sercu Jury, w paśmie Smoleńsko Niegowonickim, u podnóży góry Chełm, gdzie utworzono rezerwat przyrody. Niedaleko znajduje się Pustynia Błędowska i ruiny zamku Ogrodzienieckiego. Wieś Rodaki ma bogatą historię a znajdujący się tu modrzewiowy kościółek z XVI w. to perełka architektury.

W gospodarstwie przygotowano dla wczasowiczów pokoje 2- i 4-osobowe z dostępem do łazienki. Do dyspozycji naszych gości jest w pełni wyposażona kuchnia. Gospodarze oferują gościom pełne wyżywienie.

W ogrodzie przygotowano miejsce do biesiadowania (grill. Ognisko). Gospodarze przystosowali miejsce do rozbicia namiotu. Istnieje możliwość pozostawienia samochodu na bezpiecznym parkingu.

Pobyt w gospodarstwie urozmaicą: całodniowe wycieczki powozem konnym po ciekawych trasach, dla zaawansowanych wycieczki w siodle, jazdy treningowe dla mniej doświadczonych, wycieczki saniami i kuligi.

W okolicy warto zobaczyć: ruiny zamków i innych budowli średniowiecznych, zabytki architektury i przyrody, Pustynię Błędowską, jaskinie i wapienne ostańce.


Oznaczenia:
oferta aktualna (od - do): I-XII
oddzielna łazienka
kuchnia do korzystania
posiłki
las 100 m
przystanek PKS 200 m
możliwoœć rozbicia namiotu