Rozwój Obszarów Wiejskich

Agroliga

Wojewódzka edycja konkursu Agroliga 2010 - zgłoszenia

Konkurs AGROLIGA, ma już swoja tradycję i dość trwale wpisał się w kalendarz imprez rolniczych w naszym województwie i w kraju. W tym roku konkurs odbywać się będzie po raz siedemnasty, czyli przez siedemnaście lat śledzimy rozwój małopolskiego rolnictwa i firm branży rolniczej.

 Czytaj więcej »

Wojewódzka edycja konkursu Agroliga 2012 - zgłoszenia

Po raz 19 mam przyjemność zaprosić małopolskich rolników oraz działające na terenie naszego województwa firmy branży rolniczej do udziału w Wojewódzkiej Edycji Konkursu AgroLiga 2012.  Czytaj więcej »

Agroliga 2012 – rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego

Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach w trakcie XXII Międzynarodowej Wystawy Rolniczej ‘’AGROPROMOCJA 2012’’ w Nawojowej k. Nowego Sącza ogłosił zwycięzców konkursu na najlepsze gospodarstwo rolnicze.

 Czytaj więcej »

Agroliga 2014 – rozstrzygnięcie etapu wojewódzkiego

W dniach 14,15,16 lipca 2014 r. na drogach Małopolski można było zobaczyć firmowy samochód Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach. Pasażerami samochodu byli członkowie Komisji Konkursowej Wojewódzkiej Edycji „Agroligi”. Gdyby ktoś podsłuchiwał ich w czasie jazdy, usłyszałby głównie zachwyty nad wspaniałościami małopolskiego pejzażu.

 Czytaj więcej »

Konkurs AgroLiga 2017 - zgłoszenia

W tym roku odbędzie się XXIV edycja konkursu „AgroLiga 2017”. Na szczeblu krajowym organizowany jest przez redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP S.A. i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub. Patronat nad konkursem pełnią: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezes ARiMR, Prezes ARR, Prezes KRUS.

 Czytaj więcej »

Wojewódzka edycja konkursu Agroliga 2014 - zgłoszenia

Termin zgłaszania kandydatów upływa 1 lipca 2014 roku.

 Czytaj więcej »

Wojewódzka edycja konkursu Agroliga 2015 - zgłoszenia

Po raz 22 mam przyjemność zaprosić małopolskich rolników oraz działające na terenie naszego województwa firmy branży rolniczej do udziału w Wojewódzkiej Edycji Konkursu AgroLiga 2015. Zgłoszenia do konkursu do 30 czerwca 2015 roku.

 Czytaj więcej »

Wojewódzka edycja konkursu Agroliga 2016 - zgłoszenia do 01.07.2016

Po raz 23 mamy przyjemność zaprosić małopolskich rolników oraz działające na terenie naszego województwa firmy branży rolniczej do udziału w Wojewódzkiej Edycji Konkursu AgroLiga 2016.

 Czytaj więcej »