Wiadomości

Program edukacyjny Dzieciaki Mleczaki propagujący spożywanie produktów mlecznych

Program Dzieciaki Mleczaki powstał z inicjatywy Polskiej Izby Mleka i ma na celu zmianę nawyków żywieniowych u dzieci oraz przekonanie najmłodszych do tego, iż mleko i produkty mleczne powinny być w ich codziennej diecie.

Program cieszy się ogromną popularnością i cały czas się rozwija. Przypominamy, że cały czas można zgłaszać swój udział do bezpłatnego programu, sfinansowanego przez Fundusz Promocji Mleka.

W propagowaniu zdrowego odżywiania mają pomóc działania towarzyszące o charakterze edukacyjnym oraz strona internatowa www.dzieciakimleczaki.pl.

Witryna jest nie tylko atrakcyjna pod względem wizualnym. Główne menu jest podzielone na moduły, dzięki którym nawigowanie po stronie jest łatwe. Fotorelacje pozwalają w jednym miejscu przeglądać informację i zdjęcia ze spotkań w przedszkolach czy też przeprowadzanych zajęciach.

Zaprojektowanie strony w technologii Responsive Web Design oznacza, że dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia, z którego korzystamy. Dzięki temu strona jest tak samo funkcjonalna na komputerze, jak na tablecie i smartfonie.

Więcej informacji: dzieciaki@dzieciakimleczaki.pl| Opracowane przez Admin |